MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9952022
*
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:06:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 15:04:51
1
300 kr
2/11 18:18:07
2
450 kr
5/11 10:32:13
3
500 kr
11/11 00:11:33
4
600 kr
15/11 22:43:43
5
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 15:04:51 | 1 | 300 kr |
2/11 18:18:07 | 2 | 450 kr |
5/11 10:32:13 | 3 | 500 kr |
11/11 00:11:33 | 4 | 600 kr |
15/11 22:43:43 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29